تمامی اختلاس‌کنندگان دستگیر شدند

ساعتی قبل تمامی اختلاس‌کنندگان دستگیر شدند.
ساعتی قبل تعدادی از سربازان جان برکف همراه با نیروهای کادری و نیز تعدادی از کلاه کج‌ها، که آموزش‌های لازم را طی دوره‌های متمادی دیده‌بودند و مالیات‌های ما را حلال کرده‌بودند، در اقدامی عظیم و پس از ورود به محله ما که مردمی دست نشانده استکبار تجمع داشتند، توانستند در کسری از ثانیه و از طریق مسیر پشت بام‌ها، اقدام به انهدام وسایل مستکبرین و موجودات ضد بشری شوند. در این راستا تعداد نزدیک به 400 عدد دیش ببماهوارهم و LNB‌های مربوط و حتی بعضی از وسایل شیطانی با نام دیش موتوردار گردان، به دست این جان‌برکفان اسلام، بصورت غیر قابل بازیابی نابود شد.
مردم جنایتکار و دزد و اختلاس کننده و متجاوز و رشوه‌گیر و زورگیر و کارشکن و بد و بی‌تربیت محله، چند ثانیه بعد از این اقدامات خدا پسندانه،  به خود آمده و پس از پشیمان شدن از اقدامات قبلی خود، با گل و شیرینی و آب میوه (ساندیس) از عزیزان نظامی و انتظامی و کوماندو و .. پذیرایی کردند.
قابل ذکر است که در پی این اقدام، علاوه بر برچیده شدن تمامی خلاف‌کاری‌های کشور عزیزمان، از هر دسته و رسته و رشته و گروه، دستگیر شده و به دست قدرتمند و شوکتمند عدالت سپرده شدند. از طرفی با نابودسازی دیش‌ها، ثواب شغل آفرینی برای افراد زیر نیز نصیب تخریب‌کنندگان شد.
ایجاد شغل برای تولید کنندگان وسایل دریافت از ببماهوارهم / واردکنندگان عزیز دیش‌های گردان جدید با LNB‌های قدرتمند وقیمت‌های نانازی. / توزیع کنندگان وسایل دریافت از ببماهوارهم / فروشندگان وسایل مربوط / نصابان عزیز و مهربان و باز خود عزیزان گمنام که مجدد این وسایل را نابود کنند و داستان زنجیروار ادامه یابد. (باز بگین کار و شغل نیست)
در پایان به اطلاع می‌رساند که طی اقدام فوق، خوشبختانه دیگر هم محله‌ایهای عزیز ما، متوجه پارازیتی که مدت دو هفته است که افزایش یافته است نمی‌شوند. و بهتر از آن اینکه اصلا دسترسی آنها به اخبار خدای نکرده اختلاس که از طرف بعضی بنگاه‌های خبر پراکنی دشمنان به آن دامن زده می‌شود، کاهش خواهد یافت. بدین وسیله خبری از تجاوزات دسته‌جمعی و دزدی‌های کلان و رشوه‌خواری و .. نیز پخش نخواهد شد. و مردم به این نتیجه می‌رسند که عجب بهشتی است. و باز مجدد از با گل و شیرینی و آب میوه بسته بندی شده از عزیزان پشت بام رو استقبال می‌کنند.
این نوشته در تجربه, دلتنگیهام ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

One Response to تمامی اختلاس‌کنندگان دستگیر شدند

  1. آيلين می‌گوید:

    جالب است که وقتی قرار باشد با اینجور جرائم مبارزه شود، آنقدر سريع عمل میکنند که آدم کیف میکند! اما مثلا همین دیشب من به چشم خودم دیدم که ۲ تا موتور سوار دارند از ۳ نفر زورگیری میکنند و در همان لحظه هم یک پلیس بیتفاوت رد شد و تازه بعد از اینکه من با عجله رفتم دنباله اتومبیل پلیس و خواهش کردم که برگردند ببینند چه اتفاقی دارد می افتد، با یک چنان بیتفاوتی و آرامشی آمدند که فكر نكنم زورگيرها هم اصلا خم به ابرو آورده باشند……

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *